Novinky
Canna MONO Collection

Naše čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako naše hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z našich přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA...

více
Boveda

Od teď, u nás můžete nalézt nové zboží! A to od známé americké značky Boveda.  Jedná se o zvlhčovací sáčky, které drží určitou procentuální vlhkost v uzavřené nádobě. Sáčky jsou obousměrné,...

více

Jak nakupovat?

Nákupní řád

Základní ustanovení - nákupní řád je závazným ustanovením a zahrnuje vzájemný obchodní vztah, pravidla, práva a povinnosti mezi zákazníkem a provozovatelem internetového obchodu. Více v obchodních podmínkách.


Doba dodání zboží

Většina zboží je skladem na prodejně v Praze. Doba dodání zboží se pohybuje v rozmezí 3-7 dní.

Dodání urychlíte platbou ONLINE. Navíc pak ušetříte dopravou zdarma.

Osobní odběr Praha 2 - Podskalská 408/6 samozřejmě také zdarma.

 

Přijímáme platební karty!Informace o zboží

  • zboží je plně v souladu s normami a předpisy platnými v ČR
  • je v maximální možné míře shodné se zobrazovaným zbožím
  • cena je úměrně závislá na kvalitě nebo dostupnosti nabízeného zboží
  • Skladová dostupnost zboží se pravidelně aktualizuje v závislosti na informaci od externího dodavetele. Proto může dojít k situaci, kdy odbjednané zboží už bude vyprodané.  V takovém případě vás budeme informovat o současném stavu, další případné dodávce produktu na sklad a jeho časovém horizontu či dalším vhodném postupu telefonicky nebo emailem.

  

 

Cena dopravy může být upravena podle skutečné váhy a rozměrů.

 

* Prodejce si vyhrazuje právo účtovat dopravné i při splnění podmínky platby kartou či převodem na účet. Objednávky větší než 2x50l (2 pytle) řešíme individuálně, z důvodu velké hmotnosti a vyšších cen u přepravních společností. 
Prosíme, informujte se na telefonním čísle 773 666 952 nebo 607 442 811.


Copyright 2016 - 2018 © Growmaster