Novinky
Canna MONO Collection

Naše čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako naše hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z našich přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA...

více
Boveda

Od teď, u nás můžete nalézt nové zboží! A to od známé americké značky Boveda.  Jedná se o zvlhčovací sáčky, které drží určitou procentuální vlhkost v uzavřené nádobě. Sáčky jsou obousměrné,...

více

Growmax

Úvod Growmax

 

GrowMax Systémy filtrace vody eliminují až 99% chlóru z vody, zatímco reverzní osmotické jednotky kromě odstraňování chloru také pomáhají snižovat EC (až 95%) a stabilizovat pH. Kromě toho můžete jednotky reverzních osmóz doplnit deionizačními filtračními sadami, abyste získali ultračistou vodu.

 

Growmax také nabízí sadu plovoucích ventilů, aby se zabránilo přetečení vody z vaší udržovací nádrže, UV lampa, která zabíjí viry a bakterie z vodních toků a RO čerpadlové soupravy, aby se zvýšil tlak vody na vstupu, čímž se zvýší produkce a kvalita.

 

 

Všechna příslušenství byla navržena tak, aby doplňovala jednotky GrowMax Water, abyste získali nejkvalitnější vodu a uspokojili vaše rostoucí potřeby.

Zobrazené produkty 1 - 8 z celkových 8
Na stranu: produktů.
Copyright 2016 - 2020 © Growmaster