Kategorie      
Novinky
Canna MONO Collection

Naše čisté jednosložkové živiny jsou vyrobeny z výjimečných surovin, stejně jako naše hlavní živiny (CANNA TERRA, AQUA, HYDRO a COCO). Všechny z našich přísad jsou 100% kompatibilní. Používejte s CANNA...

více
Boveda

Od teď, u nás můžete nalézt nové zboží! A to od známé americké značky Boveda.  Jedná se o zvlhčovací sáčky, které drží určitou procentuální vlhkost v uzavřené nádobě. Sáčky jsou obousměrné,...

více

Způsoby platby a doručení

Úvod Způsoby platby a doručení

Způsoby platby:Akceptujeme platební karty


  • Hotově nebo platební kartou při osobním odběru na prodejně
  • Hotově na dobírku, při převzetí zboží
  • Převodem předem na účet
    • 2800800830/2010
  • Platební kartou ONLINE, přes ČSOB platební bránu - Doprava zdarma (od 500Kč)

 

 

Způsoby doručení:

  • Osobní odběr - Jana Roháče z Dubé 261, Čáslav - Otevírací doba Po-Pá 9:00 - 15:30h
  • DPD kurýrní služba 
  • Zásilkovna - Nově rozšiřují i službu doručení na adresu!
  • Doručení zdarma naším OZ (vlastní vůz, zdarma od 30 000,-)


 

 

Doprava zdarma


 

Growmaster, obchod pro opravdové mistry růstu…

 

Vážení zákazníci, jsme tu s Vámi více jak dva roky. Za tu dobu jsme mnohých z Vás poznali a zjistili, jaké služby opravdu potřebujete a jaké bychom měli nabízet.

 

Chceme našim zákazníkům stále nabízet profesionální individuální přístup, výběr ze širokého sortimentu a maximální komfort nákupu.

 

Bohužel naše cíle se nevejdou na naší malé prodejny v centru, proto musíme expandovat do větších prostor – logistického centra.

 

Naše logistické centrum bohužel není pro veřejnost dostupné.

 

Pro zajištění bezpečného doručení jsme pořídili flotilu neoznačených užitkových vozů, které budou dovážet větší objednávky, zejména substráty až k našim zákazníkům.

 

Z důvodu, že naše logistické centrum je v odloučené lokalitě, nabízíme dopravu po Praze a Středních Čechách zcela zdarma. Naši řidiči jsou ochotní a rádi Vám přistaví dodávku na určené místo v preferovaný čas, pomůžou s vyložením nebo vynesením a to vždy s úsměvem.

 

 

Abychom tuto individuální distribuci mohli nabízet zcela zdarma, je potřeba dodržet dvě základní a jednoduché podmínky

 

1)      Vytvoření objednávky na našem eshopu v minimální hodnotě 10.000Kč

 

2)      Uhrazení objednávky platební kartou ONLINE

 

Následně už jen domluvíte s naším dispečerem čas a místo předání. Při platbě kartou ONLINE je možné, v případě volných dopravních kapacit doručení ještě tentýž den. Za doručení zboží v bezvadném stavu ručí náš vlastní řidič a se zákazníkem vše zkontroluje a problém vyřeší na místě.

 

 

 

Objednávky na dobírku, nebo objednávky v hodnotě nižší než 10.000Kč zasíláme kurýrní službou DPD za ceny uvedené v jejich ceníku. Zdarma pak při platbě kartou ONLINE.

 

 

 

Za zboží pak přebírá zodpovědnost doručovatel. Lhůta doručení se pohybuje v rozmezí 3-7 dnů od objednání. Doručovatel Intime doručuje zboží k prvním vchodovým dvěřím. Za chování těchto doručovatelů neneseme žádnou odpovědnost . Případné poškození zásilky se řeší reklamačním protokolem.


Copyright 2016 - 2021 © Growmaster