backgroundImage
Number of products: 0
Price: 0,00 Kč
Contact form
I want to send a question.
Newsletter
Subscribe to newsletter
Payment possibilities

Canna Mono Calcium Vápník 15%, 1L

Canna Mono Calcium Vápník 15%, 1L
Sale
0% (0 Ranking)
Price excluding VAT:286,36 Kč
Price including VAT:346,50 Kč
List price:495,00 Kč
Discount:148,50 Kč (30%)
Dočasně nedostupné
346,50 Kč
Description
Images
Parametres
Files and Links
Discussion

Doplňková jednosložková výživa rostlin Canna Mono Vápník s 15% Calciem. Tekutý vápník zpevňuje rostlinnou tkáň i buněčnou zeď, stimuluje růst.

 

Vápník je důležitou součástí rostlinné výživy. Kromě toho, že zpevňuje buněčné zdi a rostlinné tkáněpovzbuzuje růstové hormony a reguluje transport vody i živin. Vápník v tekutém skupenství Canna Mono Calcium je přímo vstřebáván rostlinou a jeho efekt je velmi rychlý.

Canna Mono Vápník, Ca 15% lze použít jako vápníkové hnojivo při nedostatku vápníku anebo jako součást doplňkové výživy pro stimulaci růstu. Dostupný v jednolitrovém balení. Využitelný po celou dobu života rostliny.

Všechna kvalitní hnojiva by měla obsahovat dostatek tohoto prvku. Při jasném deficitu kalcia rozmíchejte 1-2 ml v litru vody. Tekutý vápník lze míchat s dalšími hnojivy v zálivce, nesmíte jej ale míchat s koncentrovanými hnojivy, které obsahují fosfáty, citráty nebo sulfáty.

Canna Mono Calcium Vápník 15%, 1L
Discussion is empty.
Add Post to Discussion
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Je zde nabízeno zboží pro podnikatele nebo sběratele a není určeno ke konzumaci nebo kouření. Pro pokračování prosím klikněte na Souhlasím.

Souhlasím a pokračuji
NE