backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
nejnovější produkty
Guanokalong prášek 25
3 699,00 Kč
Guanokalong prášek 10
1 699,00 Kč

Palm Tree Ash 0,5

Palm Tree Ash 0,5
0% (0 hodnocení)
katalogové číslo: GS5961
výrobce:Guanokalong
cena bez DPH:164,46 Kč
cena vč. DPH:199,00 Kč
Na objednávku
199,00 Kč
popis
obrázky
parametry
soubory a odkazy
diskuze

Palm tree ashes – originální palmový popel z Indonésie a Sumatry. Popel obsahuje vysoký podíl draslíku, některé také phospor a magnesium. Společně s Guanokalong práškem působí jako bio květový booster (povzbuzovač).Použití a dávkování:50ml na 5L vody 2x týdně v období květu. Rozmíchejte 100ml na 15L zeminy ve druhém týdnu květu, nebo použijte jako svrchní hnojení.

  • Lze použít v interiéru i exteriéru.
  • Při použití v zemi : 1 litr GK-Organics® Palm Tree Ash je vhodný na 5 – 10 m². Smíchejte 1 odměrku 50 ml GK-Organics® Palm Tree Ash s 5 litry vody a od druhého týdne podávejte přímo rostlině. Toto opakujte každé dva týdny. V pozdější fázi nasypte GK-Organics® Palm Tree Ash na půdu podle potřeby a dobře prohrabejte.
  • Při použití v květináčích a/nebo nádobách : během fáze květu smíchejte 1 odměrku 50 ml Guanokalong® Palm Tree Ash s 15 litry kompostu nebo zeminy. V pozdější fázi nasypte Guanokalong® Palm Tree Ash na půdu podle potřeby a dobře zalijte.
  • Poznámka: Při aplikaci palmového popela buďte vždy opatrní: okamžitě se uvolňuje (rozpustný ve vodě) a může být poměrně agresivní.
Palm Tree Ash 0,5
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Je zde nabízeno zboží pro podnikatele nebo sběratele a není určeno ke konzumaci nebo kouření. Pro pokračování prosím klikněte na Souhlasím.

Souhlasím a pokračuji
NE